LVRU
 
JAUTĀT ANDRIM!
 
GalvenāPar mumsGALERIJAServissKontaktiJaunumiPartneriInterneta Veikals
 • Galerija

 • Iebūvējamie skapji
  Izdrukāt

   

  Iebūvējamie skapji parasti tiek izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma, atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām, atbilstoši dzīvojamās telpas interjeram , ietverot funkcionalitāti un mūsu ilgadējo pieredzi šai jomā. Pie tam mēs mākam skapjus iebūvēt arī šķībās sienās un griestos, traucēklis nav arī apkures un ūdensvadu caurules.
  Skapis var atrasties nišā, stūrī pie divām sienām, atsevišķi stāvošas, izbūvēts līdz griestiem vai jebkurā vēlamajā augstumā. Lai atsevišķi stāvošu skapi vizuāli atvieglotu redzamo sānu var veidot ar vaļējiem, ar jebkuras konfigurācijas plauktiem, skapīšiem vai kumodēm. Iekšējais izkārtojums atkarigs no Jūsu vajadzībam. Tas var būt veidots no karināmo drēbju stieņu konstrukcijas, ELFA plauktu un grozu sistēmām, lamināta korpusa plauktu un atvilkņu konstrukcijas. Atvilknes mēs piedāvājam četru veidu. Funkcionāli skapis var kalpot kā glabātava drēbēm, dokumentiem, grāmatām, pat slotam vai grābekļiem.
  Parasti skapja korpusu izgatavo no laminētas kokskaidu platnes, kura aplīmēta ar 2 mm ABS malu.  Pieejami arī  finierēti – lakoti un citi materiāli.
  Sīkāku informāciju un vizuāli apskatīt materiālus var mūsu stendā būvmateriālu veikalā K Rauta.
  Copyright 2009, dck.lv